Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5