Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.5
Last SummerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Paradise is BurningRated ★ 2.5
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Holy SpiderRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 4.0
Black NarcissusRated ★ 4.5
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.0
Twelve NightsRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0