Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Awkward.Rated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5