Series
Ratings
104
HealerRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 2.0
PianoRated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0