Movies
Ratings
42
FrozenRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0