Titles you rated
Helter SkelterRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.0
DamageRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 5.0- TarotRated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Larissa: The Other Side of AnittaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0