Movies
Ratings
24
BigRated ★ 3.0
Ice PrincessRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0