Series
Ratings
179
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TempestRated ★ 1.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
I-LANDRated ★ 5.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0