Movies
Ratings
227
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
GreaseRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Dream UpRated ★ 2.5
The House BunnyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
StreetDance 3DRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0