Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
A Man on the InsideRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.5