Movies
Ratings
841
The PiratesRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0- The SoloistRated ★ 3.5
Bedtime StoriesRated ★ 3.5
Listen to Your HeartRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Anchorman 2: The Legend ContinuesRated ★ 3.5
Delivery ManRated ★ 4.5
Everything Must GoRated ★ 3.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 3.5
BlendedRated ★ 4.0
Just VisitingRated ★ 3.0
Turn Me On, Dammit!Rated ★ 3.5
Son of RambowRated ★ 3.0
Date NightRated ★ 3.5
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 2.0
One ChanceRated ★ 4.0