Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 3.5