Titles you rated
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
My Personal WeathermanRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
One Room AngelRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0- Secret RelationshipRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jazz for TwoRated ★ 2.0
A Breeze of LoveRated ★ 3.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.5