Series
Ratings
125
Be PositiveRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5