Movies
Ratings
1295
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
My punch drunk boxerRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0