Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5