Series
Ratings
152
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 0.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5- EuphoriaRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5