Titles you rated
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 4.0
Devil May CryRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5