Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 2.5
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5