Series
Ratings
110
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 1.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0