Titles you rated
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
At EighteenRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5