Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.5- Memories in My FrameRated ★ 2.5
Sink & RiseRated ★ 2.0- Bad BloodRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
WildlifeRated ★ 3.5
CurveRated ★ 3.5
Flight 7500Rated ★ 1.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5