Series
Ratings
11
Game of ThronesRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 4.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5