Series
Ratings
63
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Baymax!Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 3.5