Movies
Ratings
306
A MuseRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 5.0
Partly CloudyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Prayers for BobbyRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0