Movies
Ratings
589
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0