Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0