Movies
Ratings
176
Way Back HomeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0