Series
Ratings
23- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0