Titles you rated
MaterialistsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Pregnant Tree and the GoblinRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5