Titles you rated
The Green RayRated ★ 3.0
A Summer's TaleRated ★ 2.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
YojimboRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
Road to BostonRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam NarrativeRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0