Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
Secret InvasionRated ★ 1.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0- おせんRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5