Series
Ratings
212- Love Detective Sherlock KRated ★ 4.5
Detective AliceRated ★ 5.0
SparkRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 5.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 4.0
You and MeRated ★ 4.5
Joker GameRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 4.5
- Powerpuff GirlRated ★ 4.0