Movies
Ratings
30
Batman BeginsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0