Titles you rated
TrespassersRated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Rehearsal Season 2Rated ★ 4.5
The Rehearsal Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.5
SNL Korea Reboot Season 7Rated ★ 2.0- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
The IdolRated ★ 1.5
The BoyfriendRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
직장인들Rated ★ 2.0