Titles you rated
- 아이 엠 복서Rated ★ 3.5
- 야구여왕Rated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.5- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 2.5
- 유희왕 2기Rated ★ 3.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0
Men Who Top The ChartsRated ★ 3.0
Comedy Big LeagueRated ★ 3.5