Titles you rated
AlienRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 1.0
SullyRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Gangster SquadRated ★ 5.0
Jules and JimRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.0