Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 2.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Cheeky AngelRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 3.0