Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0