Movies
Ratings
131
JumperRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0