Movies
Ratings
230
RoboCopRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0