Titles you rated
A Monster CallsRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.0