Series
Ratings
35
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
LarvaRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5