Series
Ratings
92
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Court of GoldRated ★ 4.0- YeonghwadangRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0