Titles you rated
 FantasiaRated ★ 5.0 FantasiaRated ★ 5.0
 CoralineRated ★ 5.0 CoralineRated ★ 5.0
 FeastRated ★ 5.0 FeastRated ★ 5.0
 James and the Giant PeachRated ★ 4.0 James and the Giant PeachRated ★ 4.0
 Chicken LittleRated ★ 3.5 Chicken LittleRated ★ 3.5
 The BoxtrollsRated ★ 5.0 The BoxtrollsRated ★ 5.0
 Fresh GuacamoleRated ★ 5.0 Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
 Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0 Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
 FrankenweenieRated ★ 2.0 FrankenweenieRated ★ 2.0
 ParaNormanRated ★ 3.0 ParaNormanRated ★ 3.0
 Diamonds Are ForeverRated ★ 4.0 Diamonds Are ForeverRated ★ 4.0
 The Pleasure of Your CompanyRated ★ 3.0 The Pleasure of Your CompanyRated ★ 3.0
 My Boss's DaughterRated ★ 3.0 My Boss's DaughterRated ★ 3.0
 Chalet GirlRated ★ 5.0 Chalet GirlRated ★ 5.0
 Because I Said SoRated ★ 4.0 Because I Said SoRated ★ 4.0
 My Mighty PrincessRated ★ 3.0 My Mighty PrincessRated ★ 3.0
 Love WreckedRated ★ 5.0 Love WreckedRated ★ 5.0
 Wild TargetRated ★ 5.0 Wild TargetRated ★ 5.0
 Sophie's RevengeRated ★ 4.0 Sophie's RevengeRated ★ 4.0
 Pitch PerfectRated ★ 5.0 Pitch PerfectRated ★ 5.0