Movies
Ratings
200
Netflix vs. the WorldRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
The MistRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.0
Detroit: Become HumanRated ★ 5.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
UnbreakableRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 0.5
Moana 2Rated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5