Series
Ratings
29
Beast GamesRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
CallsRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
The Afterparty Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Swagger Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0