Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5