Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
TroyRated ★ 1.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 2.0
TedRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0