Movies
Ratings
899
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
John WickRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 3.5
Home Alone 4Rated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
JigsawRated ★ 0.5
GlassRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0